Dawno tego nie robiłam, EN EFFECTIVE

 Pierwszy raz z marką EN EFFECTIVE spotkałam się na Targach Poznańskich. Głównym celem marki Effective od zawsze była profesjonalna edukacja w zakresie stosowania produktów. Ale my również, na własne potrzeby możemy je wykorzystać.  
1. UV Nail Polish Gel BASE Coat
Baza stworzona do pracy w systemie hybrydowym Dzięki idealnej konsystencji można ją precyzyjnie aplikować na płytke paznokcia. Zwiększa przyczepność koloru, nadając elestyczność płytce paznokcia. Baza zabezpiecza i wzmacnia naturalne paznokcie.
2. UV Nail Gel Polish TOP Coat
Top nawierzczhniowy stworzony do pracy w systemie hybrydowym. Bardziej gęsta konsytencja niż UV Nail Polish Gel BASE Coat sprawia, że Top doskonale zabezpiecza paznokcie. Nadaje wysoki połysk, podkreślając intensywność koloru. Idealny do wykończenia paznokci w systemie żelowym i akrylowym.


Przed:

UV Nail Gel Polish Colour
Kolor stworzony specjalnie do pracy w systemie hybrydowym. Doskonałe krycie już po jednej warstwie. Bogata gama ponad 130 kolorów. konieczne jest wcześniejsze użycie UV Nail Gel Polish Base Coat oraz wykończenie UV Nail Gel Polish TOP Coat.

Na końcu chciałabym dodać od siebie moje spostrzeżenia, łato nakłada się każdą warstwę, nie spływają po bokach, kolor bardzo dobrze kryje. Położyłam jedna warstwę i stwierdziłam że nie będę kładła następnej. Wniosek bardzo wydajny produkt. Polecam.

Film:


4 komentarze:

 1. Ale boski kolor!
  Niesamowicie mi się spodobał!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale masz długie swoje paznokcie szok! Moje po zelach to porazka :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie to wyszło , a kolorek cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. genialny efekt ! sama przymierzam się do domowych hybryd ;D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger