Awantura o "grzeszne" ciało...

Dzisiaj chciałam odpowiedzieć na Wasze pytania, którymi zasypujecie mnie pisząc, a także gdy mnie spotykacie. W tym poście odbiegnę od tego co zawsze przedstawiam. Gdybym się cofnęła 15 lat wstecz to nigdy nie pomyślałabym, że będę tak odważna aby pokazywać Wam siebie. Miałam wielki kompleks, który zawsze mi towarzyszył, w szkole (przede wszystkim). Gdy ktoś chciał mi zrobić przykrość krzyczał i przezywał, śmiał się. Na twarzy mam pieprzyk, który jest wielkości grochu, słyszę jeszcze dzisiaj w uszach Pigi, świnka Pigi... Teraz jesteście dorośli ale nie wiecie jaką przykrość mi wtedy sprawialiście.
Czas mijał a ja stawałam się silniejsza, i guzik mnie obchodziło zdanie innych. Z czasem nawet go nie zauważam a wręcz cieszę cie że Go mam. Jest moim znakiem rozpoznawczym. Zawsze chciałam operacje plastyczną aby Go usunąć, ale nie dzisiaj. Możecie z zazdrością popatrzeć jak dzięki Wam stałam się odważna.

ZDJĘCIA- CYROGRAFIA
BUTY-TTT Ale do setna padają pytania "czy ty coś jesz?", "czy się odchudzam", "uważaj bo wiatr cię zdmuchnie". Nie stosuję żadnej diety, jem wszystko. nieraz zazdroszczę gdy dziewczyny wypowiadają się na temat diet, ja nie stosowałam ich nigdy. Nawet po ciąży bliźniaczej, nie praktykowałam. Przytyłam 15 kg, po czym po porodzie zostało niecało 5kg. Teraz rzeczywiście wiem ze mogłabym być troszkę grubsza, ale właśnie czy wtedy nikt nie zadawałby dziwnych pytań. Wręcz powiedziałabym że każdy powiedziałby ale przytyłaś ;-)
My Polacy chyba tak mamy ze lepiej dopatrzeć się tych negatywnych cech niż tych pozytywnych. Kto jak wygląda, w co się ubiera, jakiego jest koloru skóry, jakiego wyznania, to indywidualna sprawa. Stańmy się bardziej tolerancyjni. nasze ciało nasza sprawa jak chcemy wyglądać, jak się akceptujemy.


5 komentarzy:

 1. Już dawno nauczyłam się, że nie warto przejmować się takimi opiniami. Każdy z nas jest inny, a nasze pozorne niedoskonałości, czynią nas wyjątkowymi. Gdyby wszyscy wyglądali tak samo, świat byłby zwyczajnie nudny :)
  Pozdrawiam Cię serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Więcej tolerancji! To jest to!
  Pięknie wyglądasz! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie warto sie przejmować zawistnymi ludźmi ,którzy żyja po to by uprzykrzać życie!Ja jestem szczupła i ciągle słysze ale Ty chuda jesteś na co ja odpowiadam a Ty za gruba ...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze wyglądasz :D Innymi nie można się przejmować, choć mi osobiście ciężko olewać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. sama pamiętam początki blogowanie, gdzie 5 lat temu wstydziłam się nawet faktu że posiadam bloga ;)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger