Koniec z alergią Niklową- zobaczcie co można zrobić?
Czy to rewolucja na rynku kosmetycznym?

NIDIESQUETM  to kosmeceutyk stojący na pograniczu dermokosmetyku i farmaceutyku. Alergia na nikiel stała się obecnie narastającym problemem społecznym.


Codzienny kontakt z różnego rodzaju przedmiotami, jak np. sztućce, naczynia, sprzęt AGD, biżuterią, metalowymi elementami odzieży, oprawkami okularów, monetami, czy narzędziami zawierającymi nikiel, powoduje częstą ekspozycję na uwalniające się jony tego metalu. 


NAUKOWA FORMUŁA PRZECIW OBJAWOM ALERGII NIKLOWEJ
NIDIESQUETM  to  skuteczne rozwiązanie dla alergików – krem barierowy przeciw objawom alergii niklowej.
Substancja aktywna, otrzymywana według opatentowanej technologii, tworzy niewidzialną barierę zapobiegającą przedostawaniu się jonów niklu w głąb skóry.NIDIESQUETM  został stworzony po to, aby poprawić komfort życia alergików. Umożliwia swobodne użytkowanie przedmiotów zawierających w swoim składzie nikiel podczas wykonywania obowiązków zawodowych oraz codziennych czynności domowych. Regularne stosowanie NIDIESQUETM  skutecznie chroni przed uwrażliwieniem na nikiel.
Chciałabym zaznaczyć, że produkt działa od pierwszego zastosowania. Należy stosować na zdrową skórę prewencyjnie przed kontaktem z przedmiotami zawierającymi nikiel. Warstwa kremu szybko się wchłania i staje się "niewidzialną rękawiczką" - barierą chroniącą przed uwrażliwiającymi jonami niklu z otoczenia i dotykanych przedmiotów. Ochrona trwa od 3-7 godzin w zależności od stopnia uczulenia. Krem jest łagodny dla skóry, nie podrażnia, jego skuteczność jest potwierdzona badaniami dermatologicznymi na osobach z potwierdzoną alergią na nikiel. Jest to pierwszy produkt zapobiegający alergii niklowej na rynku, opracowany i wyprodukowany w Polsce.
Krem ma dodatkowo właściwości nawilżające. Działa na alergię kontaktową na nikiel, nie działa na objawy alergii pokarmowej.
Krem barierowy występuje w dwóch wersjach - NIDIESQUETM NATURAL  -  bez substancji zapachowej, dla skóry bardzo wrażliwej, oraz NIDIESQUETMORIGINAL, zawierający łagodną substancję zapachową. Kremy nie zawierają parabenów i silikonów.

Więcej informacji o produktach na stronie www.nidiesque.pl 
Więcej informacji o firmie na stronie kfniccolum.pl

Do końca czerwca możecie skorzystać z promocji 30%  taniejBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger