Po co Blogerkom takie spotkania? Relacja ze spotkania blogerek w Gnieźnie.Na początku czerwca brałam udział w spotkaniu dla blogerek w Gnieźnie.
Główną organizatorką była Iga, którą znałam z wirtualnego świata już jakiś czas. Pisałyśmy często wymieniając poglądy i obserwacje które nas połączyły. Miałyśmy okazje uczestniczyć w spotkaniu blogerek na targach w Poznaniu w 2016 roku. Dopiero na Konferencji w Poznaniu, która odbyła się w maju mogłyśmy pójść na kawę, i przy okazji mogłam poznać Paulinę, która przyjechała razem z Igą.
Spotkanie odbyło się w bardzo klimatycznej restauracji w Gnieźnie La Dolce Vita

W tym dniu spotkało się 8 blogerek:

Dwie Kaśki już znałam i wy chyba też kojarzycie dziewczyny z moich relacji, ale również Monikę którą poznałam na spotkaniu w grudniu. Miałam okazję poznać Magdę i Martę. 
Bardzo podziwiam organizatorki za dopięcie na ostatni guzik naszego spotkania. Dlaczego? Ponieważ wiem co to znaczy, sama organizowałam spotkanie dla dziewczyn w grudniu.  Bardzo ważne doświadczenie które kosztuje sporo czasu i nerwów.
 Jakiś czas temu zajrzałam na komentarze pod spotkaniem które zostało opublikowane na portalu moje-Gniezno. Byłam w szoku że można napisać takie słowa:

"Przyszły sobie pogadać i ktoś to jeszcze sponsorował? Dokąd zmierzamy?"
Chciałabym tutaj  i w tym momencie wytłumaczyć co oznacza dla mnie takie spotkanie. 
 Zaczynajac blogowanie nie pomyślałam aby ktoś mi coś dał, więcej sama wkładałam niż coś dostałam. Z czasem pojawiały się rożne współprace, te lepsze ale i te trochę gorsze.  Jednak uważałam zawsze to za pasję. Coś co kocham. 
Marzyłam aby również mieć coś z tego- nie ukrywam.
Podczas takich spotkań dostaję szansę aby poznać nowe blogerki ale również firmy. To nie jest tak że przyjechały, usiadły, pogadały , zabrały i nic nie robiły. Samo przygotowanie, spotkania i poszukanie sponsorów to nie lada wyczyn. Brawa dla Igi i Pauliny. Na spotkanie każda z nas musiała dojechać, chyba nie było osoby która nie musiała przeznaczyć na to czasu i pieniędzy na dojazd. Dostając upominki również mamy warunki do spełnienia tzw. zasady ustalone przez dane firmy. I tutaj nic nie jest za darmo JAŚNIE PANIE. 
Przygotowując ten post również poświęcam czas i pieniądze.
Każdy robi to co lubi ale nie cierpię gdy ktoś ocenia. Niedawno bo jakiś rok temu z zazdrości, że prowadzę bloga kilka osób założyło również. Wstawili dwie fotki i cisza, brak weny czasu i zaangażowania.  Poruszam tutaj właśnie ten temat, chcąc pokazać że nic nie spada z nieba. Trzeba być naprawdę konsekwentnym aby coś osiągnąć. 


  
 Dziękuje sponsorom za udział w spotkaniu:

Kosmetykomania.pl, BioMed-Pharma, Apis, Smart Girls Get More, Biokurier, Vichy, La Roche-Posey, Bell, Krówki polskie, India Cosmetics, Terravita, Body Boom, Semilac, Biolinea, Sól Bocheńska, Lash&Brow Academy, Akademia Paznokcia, Idea25, Health and Beauty Media Sp. z o.o., Gacjana, Manufaktura Czekolady, Świt Pharma, Atramento, Equilibra, Iluminatio, Kolodruk, Tenex24.pl


9 komentarzy:

 1. BlogerkOM jeśli już. Wybacz, ale takie błędy są rażące.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że się spotkałyście :) Do Gniezna mam niedaleko :)
  Byłam dwa razy na spotkaniu ale w Poznaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ahhhh ostatnio oglądałam jakiś wywiad z mistrzynią Joanną Jędrzejczyk która wypowiadała się na temat różnych reakcji, wypowiedzi ludzi: niech przyjdą zobaczyć jak ciężko pracuje.... łatwo zazdrościć, krytykować powierzchownie ale trudniej sięgnąć w głąb, dostrzec pracę...
  Zgadzam się organizacja spotkania blogerek to kupa pracy...poszukiwanie sponsorów to masa maili, czasu...tego nie widać... ale kto organizował ten zna temat...
  To czego nie rozumiem to osoby które nie pojawiły się na spotkaniu i mają żądania do organizatorek by wysłały gifty...
  Spotkania blogerek to miłe okazje by sie poznać, pogadać, to też emocje by poznać osobiście kogoś kogo zna sie jedynie ze świata wirtualnego:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis i fajnie, że poruszyłaś temat tego komentarza. Jednak wątpię, żeby taka pusta osoba co go napisała to zrozumiała. :-D
  Miło było Cię znowu widzieć. Do następnego. :-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostrzegam parę znanych buzi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super są takie eventy! :)
  Pozdrawiam!
  natalkajankosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludzie ciągle myślą że blogerki dostają wszystko za nic ;).
  Nie zmienimy tego, tak będzie po prostu już chyba zawsze bo ludzie wiedzą lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow musiało być naprawdę ciekawie. Ja niestety nie byłem na żadnym podobnego pokroju.

  tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Swietne spotkanie widze bylo. Nie przejmuj sie kochana niech sobie mowia co chca a my robimy swoje 😍

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger