Wizyta w Warszawie na Evencie Schwarzkopf #purecolorNa początku lutego miałam okazję uczestniczyć w cudownym spotkaniu Schwarzkopf . Event odbył się w Warszawie dokładnie w Studio Świt. Było wesoło i kolorowo.Na spotkaniu premierę miała nowa farba Schwarzkopf, która jest w postaci żelu i dodatkowo nawilża nasze włosy. 

#Pure Color to pierwsza trwała żelowa koloryzacja od Schwarzkopf, która utrzymuje nawilżenie włosów po koloryzacji. Dlaczego więc nie zabierzesz jej do domu i nie spróbujesz nowej formuły z kaktusem i aloesem, która nie spływa z włosów i jest niesamowicie łatwa w aplikacji?

Spotkanie prowadzone było przez Arletę Szpurę dziewczynę, która tak jak my miała marzenia. 

"DOING REAL STUFF SUCKS" tak kiedyś pomyślała Arleta.  Jedna z założycielek Local Heroes.  Razem z Karoliną Słotą zaczęły od t-shirtów z tumblrowymi hasłami i w kilka lat osiągnęły skalę wielkiego biznesu. Dla tych dziewczyn nie istniały rzeczy nie możliwe. Dziewczyny przez dotarcie z koszulkami do Justyna Biebera, Rhanny czy do Gigi Hadid mogą powiedzieć, że marzenia się spełniają.

Na spotkaniu przygotowano dla nas kreatywne warsztaty. Każda z nas dostała koszulkę którą mogła ozdobić tak jak jej się podoba. Było naprawdę kreatywnie i widać to na zdjęciach. Na koniec miałyśmy je ubrać i zrobić zdjęcie na pamiątkę. Świetny pomysł na integrację.

Bardzo się cieszę że mogłam brać udział w takim spotkaniu i mogłam poznać dziewczyny z którymi mogłam podzielić swoje doświadczenia.

Do zobaczenia <3 

1 komentarz:

  1. Bardzo fajnie zrobilas ta bluzeczke ;) super pamiątka ze spotkania

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger