Jakie kolory są modne na wiosnę, pomadki i lakiery Bell HYPOAllergenic by Marcelina ZawadzkaZbliża się wiosna, a z nią nowa kolekcja kosmetyków do makijażu Bell HypoAllergenic BY Marcelina. Już samo pierwsze wrażenie mogę powiedzieć, że bardzo mi się spodobała. Kolory kuszą barwą i zachęcają do wypróbowania każdego koloru pomadki czy też lakieru do paznokci.
To idealna propozycja, by stworzyć świeży i nowy look wiosenny z metalicznym połyskiem. Taki makijaż to jeden z najgorętszych trendów tej wiosny. Kolekcja została zainspirowana podróżami które tak bardzo uwielbia Marcelina Zawadzka. W taki sposób powstała kolekcja składająca się z sześciu metalicznych pomadek w płynie i pięciu metalicznych kolorów lakierów do paznokci.
Kolekcja Marceliny Zawadzkiej została nazwana od miejsc, które dla niej są inspiracją od Malborka przez Venice Beach aż po Nowy Jork.

W kolorach są emocje które towarzyszą Marcelinie podczas oglądania zachodu słońca na Majorce albo spacerowania po tętniącym życiem Kairze, jest moc podkreślona blaskiem. Marcelina znalazła własne kolory od czerwieni, fioletu, zieleni, beżu czy pudrowego różu. Każdy z nich jest wyraźny i oryginalny, daje metaliczny połysk który sprawia, że wpisują się w najgorętsze trendy sezonu. 2 komentarze:

  1. Fajne zdjęcia jak rasowa modelka ! :) Kolory są mega pomadek i lakierów !

    OdpowiedzUsuń
  2. spodobały mi się te metaliczne pomadki ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger