Stylizacja prosto z New York...Dzisiaj trochę o marzeniach. Mówią, że trzeba je mieć, bo bez nich jest trudno żyć. Mówią też, że nie warto o nich mówić głośno. Ale tym razem postanowiłam to zrobić i zobaczymy czy kiedyś uda się je spełnić. Ale to już pokaże czas, a wy sami zobaczycie...


Tak dzisiaj stylizacja prawie jak z Nowego Yorku, ale prawie robi dużą różnicę. Stojąc koło żółtego samochodu który przypadkiem znaleźliśmy na parkingu- oczywiście nie szukaliśmy specjalnie. Taki to oto przypadek. Czułam się jakbym stała koło tych słynnych żółtych taksówek z Nowego Yorku. Może panterka jest jakimś wielkim hitem sezonu wiosennym, ale za to białe kozaki już są. Robiąc zdjęcia jeszcze była zima, ale chciałabym pokazać wam połączenie tych białych botków z sukienką wiosenną. Więc jak będziecie śledzić moje stylizacje to pewnie zobaczycie efekty. Wiecie że nie raz robię stylizacje nie takie oczywiste, ale muszę pokazać co się kryje w moje wizji mody. 

Tutaj znajdziecie te białe botki- RENEE6 komentarzy:

 1. Super stylówka ;) Mam taką samą torebeczkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobasz mi się w tej stylizacji! Super look!

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili!
  Miłego dnia! xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się napatrzeć na ta stylówkę ! Genialna ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie wygląda ta stylizacja. W wolnej chwili wpadnij do mnie na sosimply. Może akurat upolujesz coś podobnego> :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dałam się nabrać- po pierwszym zdjęciu naprawdę myślałam, że to NY! Świetna stylizacja :)
  Pozdrawiam :*
  Natforart klik

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie,myslalam ze te zdjęcia były robione w NY😁😉
  Swietnie wyglądasz 😍
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger