Innowacja w walce z wypadaniem włosów PHYTOKażda z nas i każdy z nas chce mieć piękne, zdrowe, gęste włosy. Nie raz spotkałam się z pytaniem co robię z włosami, teraz mogę już zdradzić przeszłam kurację z marką Phytologist15. Moje włosy stały się silniejsze, mocniejesze i bardziej odżywione. 


Przerzedzone włosy, utrata objętości i grubości to oznaki wypadania włosów spowodowana zaburzeniami w cyku ich życia, uwarunkowane są genetycznie a także zmiany hormonalne czyli styl życia to niektóre czynniki mogące powodować zmiany w biologicznych mechanizmach wpływających na wzrost lub wypadanie włosów. 

Jest to przełomowa innowacja w walce z wypadaniem włosów.  Kuracja Phytologist15 to absolutna kuracja przeciw wypadaniu włosów, która działa na 15 biologicznych czynników stymulujących wzrost włosów i hamujących ich wypadanie. 

Kuracja działa wszechstronnie spowalnia utratę włosów, przyspiesza ich ich wzrost, wpływając jednocześnie na poprawę ich grubości i gęstości. Po raz pierwszy dowiedziono istotną rolę 15-go czynnika: pre-adipocytów. Komórki te stymulują syntezę czynników wzrostu, które wpływają na wzrost włosów. 

Wysoka koncentracja substancji aktywnych -99% składników roślinnych i naturalnych. 
Phyto wyselekcjonowało składniki aktywne o niespotykanej skuteczności:
• Tarczyca bajkalska, poprawiając metabolizm komórkowy, zwiększa objętość cebulki włosowej i zapewnia odrósł włosów grubszych, silniejszych i bardziej wytrzymałych.
• Ekstrakt z kakao redukuje mikropodrażnienia skory głowy i poprawia zakotwiczenie włosów.
• Goryczka indyjska działa na pre-adipocyty, aktywując wzrost i tworzenie nowych włosów
• Komórki macierzyste Globularia chronią skórę głowy przed czynnikami drażniącymi (UV. zanieczyszczenia) poprzez stymulację detoksykacji komórkowej w celu uzyskania mocniejszych i piękniejszych włosów.

Sposób użycia:

Stosować po myciu włosów na wilgotna skórę głowy. Można równie stosować na suchą skórę. Nakładać zawartość całej ampułki na skórę głowy miejsce obok miejsca. NIE SPŁUKIWAĆ. Układać jak zwykle. Stosować 3 razy w tygodniu.

POPRAWA WZROSTU I GRUBOŚCI WŁOSÓW:

Phytologist 15 - wyniki badań klinicznych i samooceny wśród 74 ochotników:
• Spowolnienie wypadania włosów(1)
• Pojawienie się 5 942 nowych włosów(2), mocniejszych i bardziej wytrzymałych
• Odrastanie grubszych włosów(3), dzięki znaczącemu wzrostowi objętości cebulek włosowych
• Wyraźny wzrost gęstości włosów, odzyskujących siłę, zdrowie i piękno

ELIKSIR ODŻYWCZY NA BAZIE CZYSTYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH:

100% roślinne olejki eteryczne: kajeput, cytryna, szałwia, cyprys, rozmaryn. Idealny produkt do stosowania przed myciem włosów lub silniejszymi kuracjami. W 25 ml preparatu zawarto wyciągi z 1750 g świeżych roślin.  Ekstrakt zawiera 72% olejków eterycznych z rozmarynu, szałwii, cyprysu, kajeputa i cytryny oraz olej z kiełków kukurydzy. Preparat stymuluje mikrocyrkulację, dzięki czemu doskonale wzmacnia działanie intensywnych kuracji. Reguluję pracę gruczołów łojowych, poprawia i normalizuje stan skóry głowy. Włosy odzyskują witalność. Działa oczyszczająco na skórę głowy niezależnie od jej rodzaju-tłustą, suchą czy dotknięta łupieżem.

4 komentarze:

 1. Miałam te serię i sprawdziła się u mnie rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że piszesz o takich rzeczach. Od zawsze miałam problem w tej kwestii ze swoimi włosami. Może teraz uda mi się to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawiłaś mnie tymi produktami, też mam problem z wypadaniem włosów więc to coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi włosy zaczęły w tym miesiącu wypadać garściami ,ze ze względu na zdrówko i też i stres .:(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger