Jaki kolor sukienki na wesele?


Cały czas trwa sezon ślubny, teraz zmieniła się kolekcja z letniej na jesienną. Zastanawiasz się jaki kolor sukienki będzie najlepszy?


Kolor to jedna z bardzo ważnych kwestii jakie biorę pod uwagę przy wyborze stylizacji. Dobrze dobrany podkreśli urodę, rozświetli cerę, a nawet odmłodzi o dobre kilka lat. Warto wystrzegać się kolorów które są niekorzystne i wyglądają źle przy naszej twarzy. 
Ślub to szczególny przypadek uroczystości, kolor sukienki musi pasować do nas ale także do zasad dress code'u. Kolor biały i czarny niestety są kolorami które nie pasują. Mój wybór to niebieska sukienka. W tym sezonie kolor niebieski to absolutny hit ślubny. Ten kolor dobrze dobrany będzie pasował do ciepłej jak i zimnej urody.  Zamiast czarnej sukienki możemy wybrać granatową alternatywę koloru czarnego. 
Sukienka w kolorze chabrowym chyba nigdy się nie zgubi w trendach, odkąd pamiętam ten kolor zawsze się pojawia.  Kolor chabrowy pasuje do każdego typu urody. Jest kolorem odważnym.  Zawsze możemy uspokoić stylizację dodatkami w kolorach cielistych, zakładając szpilki które optycznie wydłużą i wysmuklą nasze nogi. Musimy również uważać na biżuterię i torebkę. 

A jak podoba Wam się moja stylizacja? 

3 komentarze:

Copyright © 2014 Kamila Ocieczek , Blogger